Skandynawskie domki nad morzem

lista3

Zapraszamy na skandynawskie wakacje nad polskim wybrzeżem Bałtyku. Nasz ośrodek składa się z urokliwych drewnianych domków w stylu skandynawskim z komfortowymi wnętrzami i szerokimi tarasami, gdzie w spokoju można napić się kawy o poranku. Wewnątrz znajduje się wszystko, co jest niezbędne do wygodnego spędzania wakacji nad morzem. Pełne wyposażenie obejmuje między innymi lodówkę, czajnik, płytę grzewczą, telewizor i zmywarkę – bo szczególnie dbamy o Twoją wygodę, a przecież nikt nie lubi zmywać ręcznie. W kuchennych szafkach znajdziemy niezbędne sztućce i naczynia. W każdym domku znajdują się dwie sypialnie, salon, aneks kuchenny i łazienka. Na terenie ośrodka zapewnimy Ci miłe spędzanie czasu, między innymi przy grillu. Pomyśleliśmy również o najmłodszych, którym z pewnością przypadnie do gustu nasz plac zabaw. Jeśli przyjedziesz do nas własnym autem, możesz zostawić je na bezpłatnym parkingu znajdującym się na terenie ośrodka.

Czy lubisz piękne szerokie plaże, na których nie spotkasz tłumu turystów nawet w szczycie sezonu? Jeśli tak, to świetnie się składa, ponieważ znajdziesz je w pobliżu naszego ośrodka. A gdy znudzi Ci się chwilowo beztroski wypoczynek nad brzegiem morza i zapragniesz odrobiny aktywności, polecamy wypróbowanie tutejszych ścieżek rowerowych. Przemierzając je na rowerze będziesz podziwiać teren Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. A może interesujesz się historią? W takim razie koniecznie odwiedź zamki w Krokowej i Rzucewie – zapewniamy, że nie spotkasz tam duchów. Zakochanym polecamy natomiast wycieczkę do romantycznej latarni morskiej w pobliskim Rozewiu.

To tylko przykłady okolicznych atrakcji. Odwiedź nas, a chętnie opowiemy Ci o wszystkich…

Uwaga! 100% bezpieczeństwa od koronawirusa! Nasze domki poddajemy procesowi OZONOWANIA przed każdym przyjazdem nowych gości!