NordicWalking

Piękna plaża, zadbane okoliczne tereny i ciągnące się w nieskończoność lasy są wymarzone do aktywnego spędzania czasu z kijkami. Nordic Walking zdobywa coraz większą popularność. I słusznie! Nic tak nie cieszy jak szybki spacer w pięknych okolicznościach przyrody.

Ścieżki rowerowe

Nie ma nic przyjemniejszego od beztroskiej przejażdżki po zalesionych terenach! Dlatego naszym gościom szczególnie polecamy wycieczki rowerowe po pięknej okolicy. Różnorodność tras, wspaniałe widoki i świeże powietrze gwarantują niezapomniany aktywny wypoczynek.

Latarnia morska

Przylądek Rozewie znany jest z najstarszej latarni na polskim wybrzeżu, dlatego powinien stać się obowiązkowym punktem wycieczki. Wewnątrz znajduje się jedyne w swoim rodzaju muzeum, posiadające w swoich zbiorach przekrój latarni morskich od starożytności po dzień dzisiejszy.

Piękne szerokie plaże

Karwieńskie Błota słyną z pięknychszerokich plaż, gdzie można wypoczywać w spokoju i bez ścisku panującego w innych miejskich kurortach. Tutaj wypoczną Państwo w spokoju i ciszy wypełnionej tylko szumem morskich fal…

ZMYWARKI

Kto dziś zmywa naczynia? Zawsze wypadało na Ciebie? Rozwiązaliśmy ten problem! Teraz pozmywa… zmywarka, a  zaoszczędzony czas wykorzystacie na wypoczynek.